HAKKIMIZDA

Balık bizim tutkumuz. Ona yakışan, tazeliğini en güzel haliyle sunan Ege ve Akdeniz Mutfağının orijinal tariflerini, salatalarından, mezelerine, tamamlayıcı spesiyallerine kadar özenle hazırlıyoruz! 1986’dan günümüze bizi Türkiye’nin balıkçısı yapan titiz tedarik zincirimizle, denizlerin cömertliğini restoranımıza da taşıyoruz. Ülkemizin en saygın market zincirleri, otel ve restoranlarının deniz mahsullerini yılladır güvenle sunan Fikret Balıkçılık’ın gurme markası Fikret Balık Restoran, lezzet anlayışının yanında; kalite ve hijyen güvenliğiyle de sağlığınıza sağlık katıyor.
Menümüzde yer alan deniz mahsullerinin tamamı kendi denizlerimizde Fikret Balıkçılık için avlanan teknelerle, İskandinav Denizlerinden Hint Okyanusuna kadar çok geniş bir alanı kapsayan dünya denizlerinden doğrudan Fikret Balıkçılık tarafından ithal ediliyor. Zeytinyağından, salatalara, tamamlayıcı özel peynirlere; tüm ürünler özenli ve titiz bir tedarik anlayışıyla Fikret Balık Restoran için temin ediliyor. İyi tarımla yetiştirilmiş sebzeler, yeşillikler günlük olarak alınıyor. Ve menümüzde yer alan lezzetler! Her biri orijinal, geleneksel reçeteleriyle Türkiye’nin en başarılı mutfak ekibi tarafından size özel hazırlanıyor.
TAZE

Kalitemiz ve sürekliliğimiz, Günlük olarak kendi firmamızdan temin ettiğimiz ürünlerimizden gelkmektedir. Izgarasından mezesine tüm ürünlerimiz aynı gün hazırlanıp, aynı gün servis edilir.

HİJYENİK

Hijyen konusunda bir o kadar hassas bir tutum sergileyen Fikret Balıkçılık düzenli ve detaylı bir şekilde dezenfektasyon ve temizliğe taabi tutulmaktadır.

LEZZETLİ

Lezzet konusunda Türkiye ve Avrupa da kendini kanıtlamış olan Fikret Balıkçılık her geçen gün yeniliklere açık, Usta şeflerinin dokunuşlarıyla ilerlemektedir.

FİKRET BALIKÇILIK

Kurucusu Fikret İmal, 1986 Yılında kurulan ve her geçen gün gelişen ve yenilenen, FİKRET BALIKÇILIK SEAFOOD RESTAURANT & FİKRET BALIKÇILIK firmalarının vizyon ve misyonu doğrultusunda gösterdiği çaba ve azim ile ilerlemektedir. Servisten Satışa uzanan bu yolda Türkiye ve Avrupa' nın sayılı Seafood restorantlarından biri olmuştur.

TARİHÇE

Fikret Balıkçılık & Fikret Balık Restaurant firmaları geçmişten günümüze kurucusu olan Fikret İmal ile birlikte Deniz Ürünleri sektörünün köklü geçmişini tam olarak kapsamaktadır. Deniz Ürünleri avcılığından, Perakende satışına kadar tüm süreçlerde yıllardır var olup Türkiye ve Avrupa da kendini ispatlamış köklü bir deniz ürünleri firmasıdır.

1986
2001
2003
2010

Fikret Balıkçılık (Seafood) - Bursa

Fikret Balıkçılık Firması (1986) - The fresh SEAFOOD

Fikret Balıkçılık Restoran (LLC) - Bursa

Başlangıcını, Balıkçılığın en temelinden yapan Fikret İmal Yıllardır aynı Azim ve Çaba ile her zaman ileriye dönük hareket ederek, Türkiyenin ve Avrupa' nın en nitelikli Balık Restorantı olmuştur.

Fikret Balıkçılık Firması (FBF) - Bursa

Başlangıcını, Balıkçılığın en temelinden yapan Fikret İmal Yıllardır aynı Azim ve Çaba ile her zaman ileriye dönük hareket ederek, Türkiyenin ve Avrupa' nın en nitelikli Balık Restorantı olmuştur.

Fikret Balıkçılık Donmuş Deniz Ürünleri

Yüzlerce çeşit Deniz Ürünü ve Çeşit Mezeler
İLETİŞİM FORMU